Kadra

Małgorzata Igielska
założycielka i właściciel CENTRUM TAŃCA M.I.

Założycielka i trener Klubu Tańca i Tańca Sportowego PLĄS. Dyplomowany nauczyciel tańca towarzyskiego, Trener Tańca Sportowego I klasy (absolwentka AWF Gdańsk), członek międzynarodowej organizacji World Dance Council (WDC) posiada uprawnienia INTERNATIONAL DANCETEACHER i INTERNATIONAL ADJUDICATOR. Pomysłodawczyni programu autorskiego nauki tańca i rekrutacji do tańca sportowego w nauczaniu początkowym w szkołach podstawowych. Sędzia I kategorii Polskiego Towarzystwa Tanecznego (PTT). Członek Zarządu Okręgu Małopolskiego P.T.T. koordynator Rekreacji Małopolskiej PTT. Posiada kurs dla kierowników placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży (Nr 2k/99 25.01.1999r.). Wychowawca wielu pokoleń wspaniałych tancerzy – Mistrzów Okręgu Małopolskiego i finalistów Mistrzostw Polski. Od kilku lat opiekun kadry młodych instruktorów. Pracuje w zawodzie od 1985 roku.

Kinga Baran
dyplomowany instruktor tańca, trener grupy sportowej „MAŁY PLĄS”

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie (pedagogika opiekuńczo-wychowawcza).
Wychowawca kolonijny. Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego (Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego), zdała egzamin zawodowy celująco w dniu 24 września 2016 r. Tańczy od zawsze, na początku w zespole tańca ludowego w Wadowicach, obecnie taniec towarzyski, posiada klasę mistrzowską. Uwielbia pracę z dziećmi którym oddaje się bez reszty. Trenuje grupę sportową w Klubie Tańca i Tańca Sportowego PLĄS pod nazwą MAŁY PLĄS – dzieci w wieku 9-12 lat.

Natalia Kursa-Pipień
instruktor tańca, instruktor fitnes.
trener sekcji sportowej KTT PLĄS

Absolwentka filologii polskiej i kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie.
Wychowawca kolonijny. Instruktor tańca i fitness (Ministerstwo Sportu i Turystyki). Tańczy od 8-go roku życia, obecnie posiada klasę mistrzowską w tańcu towarzyskim. Kocha czytać książki, jest autorką wielu inscenizacji oraz autorką mini muzikali z myślą o dzieciach. Jest wspaniałą animatorką gier i zabaw dla najmłodszych. W jej towarzystwie żadne dziecko młodsze i starsze się nie nudzi.

Tomasz Pipień
instruktor tańca, fitnes,

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i Uniwersytetu Jagielońskiego, instruktor tańca, tenisa ziemnego, instruktor fitness, wychowawca kolonijny. Tańczy od 8 roku życia, posiada klasę mistrzowską w tańcu towarzyskim. Właściwy człowiek na właściwym miejscu, życzliwy, przyjazny i cierpliwy, pomocny każdemu kto chce ćwiczyć, uczyć się tańczyć, rozwijać swoje umiejętności, lubi aktywnie spędzać czas, cechuje Go wielka empatia do ludzi, lubi uczyć dzieci, młodzież i dorosłych.

Paulina Szczepaniec
INSTRUKTOR TAŃCA NOWOCZESNEGO specjalizacja Hip-hop

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w tańcu towarzyskim, szybko zmieniła zainteresowania i zaczęła szkolić się w technikach nowoczesnych Jazz i Hip-Hop . Swoje umiejętności rozwijała w formacji tanecznej „iLike Crew” pobierała lekcje z zakresu tańca współczesnego w Krakowskim Teatrze Tańca. Można ją zobaczyć w spektaklu „Syn Smoka” w Teatrze Ludowym w reżyserii Tadeusza Łomnickiego. Jest autorką kilku choreografii które zostały wyróżnione na zawodach. Nieustannie sama się szkoli, czynnie tańczy, bierze udział w zwodach i pokazach. Stawia na ciężką pracę połączoną z dobrą zabawą. Motto Pauliny …”świat tańca czeka właśnie na ciebie”…

Anna Łopata
INSTRUKTOR TAŃCA towarzyskiego
z elementami tańca nowoczesnego

Tańczy od 6-tego roku życia. Jest specjalnością jest taniec towarzyski. Posiada klasę mistrzowską. Jest wychowanką Klubu Tańca i Tańca Sportowego PLĄS. W procesie treningu sportowego w tańcu towarzyskim uczestniczyła w zajeciach technik wspomagających takich jak Modern, Jaaz, Hip-Hop, taniec klasyczny i wiele innych. Z tąd wszechstronność prowadzonych przez z nią zajęć. Doskonale realizuje się w pracy z dziećmi. Posiada uprawnienia wychowawcy kolonijnego. Jest wykształconą wizarzystką.