Kadra

Małgorzata Igielska
założycielka i właściciel CENTRUM TAŃCA M.I.

Założycielka i trener Klubu Tańca i Tańca Sportowego PLĄS. Dyplomowany nauczyciel tańca towarzyskiego, Trener Tańca Sportowego I klasy (absolwentka AWF Gdańsk), członek międzynarodowej organizacji World Dance Council (WDC) posiada uprawnienia INTERNATIONAL DANCETEACHER i INTERNATIONAL ADJUDICATOR. Pomysłodawczyni programu autorskiego nauki tańca i rekrutacji do tańca sportowego w nauczaniu początkowym w szkołach podstawowych. Sędzia I kategorii Polskiego Towarzystwa Tanecznego (PTT). Członek Zarządu Okręgu Małopolskiego P.T.T. koordynator Rekreacji Małopolskiej PTT. Posiada kurs dla kierowników placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży (Nr 2k/99 25.01.1999r.). Wychowawca wielu pokoleń wspaniałych tancerzy – Mistrzów Okręgu Małopolskiego i finalistów Mistrzostw Polski. Od kilku lat opiekun kadry młodych instruktorów. Pracuje w zawodzie od 1985 roku.

Kinga Baran
instruktor tańca

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie (pedagogika opiekuńczo-wychowawcza).
Wychowawca kolonijny. Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego (Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego), zdała egzamin zawodowy celująco w dniu 24 września 2016 r. Tańczy od zawsze, na początku w zespole tańca ludowego w Wadowicach, obecnie taniec towarzyski, posiada klasę mistrzowską. Uwielbia pracę z dziećmi którym oddaje się bez reszty.

Natalia Kursa
instruktor tańca, instruktor fitnes.

Absolwentka filologii polskiej i kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie.
Wychowawca kolonijny. Instruktor tańca i fitness (Ministerstwo Sportu i Turystyki). Tańczy od 8-go roku życia, obecnie posiada klasę mistrzowską w tańcu towarzyskim. Kocha czytać książki, jest autorką wielu inscenizacji oraz autorką mini muzikali z myślą o dzieciach. Jest wspaniałą animatorką gier i zabaw dla najmłodszych. W jej towarzystwie żadne dziecko młodsze i starsze się nie nudzi.

Tomasz Pipień
instruktor tańca, fitnes,

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i Uniwersytetu Jagielońskiego, instruktor tańca, tenisa ziemnego, instruktor fitness, wychowawca kolonijny. Tańczy od 8 roku życia, posiada klasę mistrzowską w tańcu towarzyskim. Właściwy człowiek na właściwym miejscu, życzliwy, przyjazny i cierpliwy, pomocny każdemu kto chce ćwiczyć, uczyć się tańczyć, rozwijać swoje umiejętności, lubi aktywnie spędzać czas, cechuje Go wielka empatia do ludzi, lubi uczyć dzieci, młodzież i dorosłych.

Kamila Konieczko
instruktor Hip Hop

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w tańcu towarzyskim, potem ćwiczyła balet . Tanerka Szkoły Eurodane 2 lata w stylu modern pod okiem choreografa Tomasza Gołębiowskiego. Kolejne 5 lat w grupie Flow styl disco i funky. Ukończyła kurs choreografii na Krakowskich Szkołach Artystycznych. 4 lata tańczyła w grupie ilike crew gdzie wraz z grupą zdobyła wiele nagród na zawodach w stylu jazzowym oraz hip hop. Aktualnie jest na 3 roku studiów Choreografia i techniki tańca na kierunku wokalno-aktorskim na Akademii Muzycznej w Łodzi. Od 3 lat przekazuję wiedzę kolejnym pokoleniom.

Klaudia Dziedzic
INSTRUKTOR TAŃCA NOWOCZESNEGO

Absotwentka Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki oraz AGH University of Science and Technology. Cały czas taniec towarzyszy jej w życiu. Od wielu lat czynnie tańczy w projektach tanecznych na terenie całego kraju z Grupą Taneczno-Akrobatyczną ATELIE. W absolutnie wszechstronny sposób przekazuje wiedzę młodym pokoleniom zarażajac ich pasją do tańca.