Kursy Tańca Towarzyskiego – Użytkowego dla dorosłych

Kurs tańca towarzyskiego-użytkowego- jeden stopień trwa dwa miesiące (8 spotkań), zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 1 godzinie zegarowej.

Po wybraniu terminu Kursu Tańca w grafiku można zapisać sie przez formularz kontaktowy najeżdżając na tekst w okienku.

Data rozpoczęcia kursu jest terminem proponowanym.

Grupa startuje przy zapisie minimum 3 par wtedy termin rozpoczęcia Kursu Tańca może ulec zmianie.

Zainteresowany udziałem w Kursie Tańca informowany jest o dacie rozpoczęcia drogą e-maill.

Płatnosci  za wybrany Kurs Tańca dokonujemy miesięcznie gotówką lub przelew na konto po podpisaniu Umowy Udziału w zajęciach tanecznych.

Honorujemy karty MULTISPOT PLUS (szczegółowe zasady opisane w punktach Umowy).

PROGRAM:

Kursy tańca prowadzone są zgodnie ze światowym programem tanecznym. Obejmują I, II, III, IV, V stopień wtajemniczenia tanecznego. Na kursach tańca słuchacze poznają kroki w wersji użytkowej w tańcach:

  • standardowych: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot (wolny i szybki)
  • latynoamerykańskich: samba, cha-cha, rumba, passodoble, jive
  • innych: rock and roll, polka, salsa, disco w parze, tańce weselne.

Grupy początkujące tj. I stopień poznają kroki podstawowe w/w tańcach. Na stopniach II i III uczą się kolejnych figur do poszczególnych tańców, poszerzając choreografię.

na IV i V stopniu uczą się coraz bardziej swobodnego tańca z większą ilością figur, poprzez utrwalanie kroków oraz słuchanie muzyki kursanci czują się coraz pewniej a taniec staje się prawdziwą radością, przyjemnością i formą aktywnego spędzania czasu.

Kursy tańca towarzyskiego przeznaczone są dla wszystkich dorosłych, program ułożony jest z myślą o parach młodych przygotowujących się do ślubu, o wszystkich chcących dobrze bawić się w parach na różnego typu zabawach tanecznych. Na kursie ćwiczy maksymalnie 6 par, ilość słuchaczy na kursie gwarantuje rzetelną naukę!

Kończąc nasze kursy tańca nabywacie pewności siebie na parkiecie tanecznym, rozpoznajecie rytmy
i nazwy tańców, macie miękkie i elastyczne ruchy, po prostu tańczycie, a nie chodzicie w rytm muzyki.

Umiecie tańczyć do muzyki popularnej, granej prawie na każdej imprezie: przede wszystkim dance, disco, disco polo, house, ale też bardziej „retro”: rock and roll, swing, blues… Wesele czy festyn, studniówka czy bal, każda dyskoteka, rockoteka a nawet salsoteka – wszędzie tam wykorzystacie poznane u nas umiejętności.

EKSPRESOWY KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO zawieszony do odwołania.

Pogotowie taneczne!!! nie macie czasu, w ciągu tygodnia nie macie możliwości uczestniczyć regularnie w zajęciach, zaskoczyła Was propozycja udziału w zabawie tanecznej… można wymienić wiele przyczyn-to zajęcia dla Was. W ciągu trzech lekcji w sobotę do południa przez sześć godzin macie możliwość nauczyć się podstawowych kroków w parze do różnego typu muzyki. WARUNEK!!! musi uczestniczyć minimum 6 osób, najlepiej gdyby to były pary, single też mile widziani, wszystkich zapraszamy… Kurs jest jednorazowy, istnieje możliwość kontynuacji na prośbę słuchaczy.

!!! Nowość LEKCJE TAŃCA DLA SENIORA 60+

Zapraszamy wszystkich  seniorów lubiących ruch, taniec, muzykę lat 60 tych, 70-tych, 80-tych oraz współczesną, wszystkich którzy lubią spotykać się w towarzystwie. Przejście na emeryturę to nowy etap w życiu, proponujemy aby Państwo weszli w ten etap krokiem tanecznym.

Od 2015 roku poszerzyliśmy naszą ofertę dla SENIORÓW.

W myśl haseł: – TANIEC TO SPOSÓB NA DOSKONAŁĄ ZABAWĘ I ZGRABNĄ SYLWETKĘ …

                         – SPORT TO ZDROWIE …

                          – TANIEC TO JEST RADOŚĆ ŻYCIA …

Proponujemy zajęcia w wymiarze 1godz. jeden raz w tygodniu  w cenie  15zł. za jedno spotkanie.

W programie oferujemy:

  • Latino Dance dla kobiet – zajęcia głównie dla pań, prowadzone przy gorących rytmach muzyki latynoamerykańskiej.
  • Taneczny modeling ciała – mix różnych tańców pozytywnie wpływający na ciało, umysł i duszę, ćwiczymy tańce: Walc Angielski, Walc Wiedeński, Tango, Foxtroty, Samba, Cha-cha, Rumba ,Jive, Discofox – na tych zajęciach mile widziane pary.

 

LEKCJE INDYWIDUALNE

Przeznaczone dla osób, które wolą ćwiczyć indywidualnie z instruktorem i pod jego kierunkiem. Nie chcą pracować w grupie. W komfortowych warunkach możecie nauczyć się szybciej. Na lekcje może przyjść solista lub solistka-wtedy tańczy z instruktorem lub instruktorką. Na lekcjach to Wy decydujecie czego i w jakim tempie chcecie się uczyć. Taka forma pozwala przyswajać umiejętności bez stresu! Cena lekcji jest taka sama dla solistów jak i dla pary. Warto skorzystać z pakietów – szczegóły w cenniku.