NAUKA PIERWSZEGO TAŃCA – DLA NARZECZONYCH

CENTRUM TAŃCA M.I. w Krakowie to firma która świadczy swoje usługi taneczne z dużym powodzeniem już ponad 25 lat.
Jednym z produktów C.T.M.I. jest m.in. Nauka Pierwszego Tańca, a jej oferta skierowana jest szczególnie do par, które przygotowują się do ślubu i chcą aby ich pierwszy taniec był wyjątkowy, oryginalny, niezapomniany. Mamy ogromne doświadczenie w nauce tańca weselnego i nie tylko, a z usług naszej firmy skorzystały setki zadowolonych par. Zbliża się wesele? Nie Wiecie jak i co zatańczyć? Zadzwońcie do nas, a my pomożemy Wam przygotować taniec Waszych marzeń. Najważniejsze jest Wasze pozytywne nastawienie resztę zostawcie nam.
Przed Państwem dwie drogi:

Kursy Tańca Towarzyskiego

zwanego tańcem użytkowym szukajcie w grafiku. Każdy kurs I,II,III stopnia zawiera w swoim programie elementy przygotowujące do tańca na weselu. Warto zapisać się wcześniej, gdyż w miły i bezstresowy sposób poznacie różne rytmy, kroki oraz figury. Bardzo szybko poczujecie tańce w których czujecie się dobrze. Pod opieką wykwalifikowanego instruktora wybierzecie taniec który będzie ozdobą waszego wesela. Gdy dokonacie tego wyboru wszystko stanie się proste.

A od nas bonus. Dla słuchaczy naszych kursów każda lekcja indywidualna jest o 10 zł. tańsza! Oferta nie dotyczy pakietów lekcji.

Lekcje tańca dla narzeczonych

Lekcja tańca w wymiarze do wyboru: 45 min,1 godzina zegarowa lub 1,5 godz. umawiana jest indywidualnie z parą. Nauka choreografii dopasowana do możliwości pary i samej uroczystości. Muzyka dobierana jest wraz
z zainteresowanymi. Możliwość próby w sali weselnej.
Miejsce prób – sala klubowa, ul. Grzegórzecka 47.

Z POCZĄTKIEM NOWEGO SEZONU TANECZNEGO 2018/2019 PRZYGOTOWALIŚMY SPECJALNĄ OFERTĘ!!! – rabat w każdym pakiecie dla narzeczonych !!!

Szanowni klienci.od 15 sierpnia 2018 macie możliwość skorzystania z naszej specjalnej PROMOCJI, wystarczy że polubicie naszą stronę facebookową – Fanpage Centrum Tańca M.I.

PAKIET BRONZE cena lekcji 90 zł. RABAT: możecie zaoszczędzić 50-60 zł.
5 lekcji x 60 MIN.= 475 zł. będzie kosztować 450zł. – 6 lekcji x 60 MIN.= 570 zł.będzie kosztować 540 zł.
zajęcia prowadzą instruktorzy CENTRUM TAŃCA M.I.

PAKIET SILVER cena lekcji 85 zł.RABAT: możecie zaoszczędzić 105-135 zł.
7 lekcji x 60 MIN.= 630 zł. będzie kosztować 595 zł.- 9 lekcji x 60 MIN.= 810 zł. będzie kosztować 765 zł.
zajęcia prowadzą instruktorzy CENTRUM TAŃCA M.I.

PAKIET GOLDcena lekcji 80 zł.RABAT: możecie zaoszczędzić 200 zł.
10 lekcji x 60 MIN. =. 850 zł.będzie kosztować 800 zł.
Lekcje indywidualne w Pakiecie GOLD może prowadzić p. Małgorzata Igielska, właściciel Firmy. Sędzia Międzynarodowy WDC i Polskiego Towarzystwa Tanecznego (PTT) kat.1, wychowawca wielu pokoleń Mistrzów Okręgu Małopolskiego i Finalistów Mistrzostw Polski w tańcu towarzyskim.

Zamawianie lekcji pod od nr tel. 507-011-717 lub na maila: centrumtancami@poczta.fm

Organizacja wieczorów panieńskich

Impreza taneczna przemyślana, z myślą przewodnią uzgodnioną z zainteresowanymi.