CENTRUM TAŃCA M.I.

Nasza Szkoła Tańca została założona w 1991 r. z pasji do tańca i sportu, z wiary w sens wychowania przez taniec, sport-rekreację z myślą o rozwijaniu twórczych zainteresowań dzieci, młodzieży i dorosłych.

Założycielką i właścicielem Szkoły Tańca jest Małgorzata Igielska, była zawodniczka, obecnie nauczyciel, trener I klasy tańca sportowego, licencjonowany sędzia I kategorii Polskiego Towarzystwa Tanecznego (PTT), członek World Dance Council (WDC) z uprawnieniami International Danceteacher oraz Internatonal Adjudicator, członek Zarządu Okręgu Małopolskiego PTT, koordynarot Rekreacji Małopolskiej PTT.

Nasza Szkoła działa na terenie miasta Krakowa i okolic. Zapraszamy na lekcje tańca towarzyskiego, tańca nowoczesnego w tym Jazz, Modern, Broadway, Hip-Hop, kursy tańca towarzyskiego dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży i dorosłych oraz lekcje tańca dla narzeczonych.

Organizujemy wypoczynek śródroczny dla naszych wychowanków i nie tylko.

Współpracujemy ze Szkołami Podstawowymi, Domami Kultury gdzie prowadzimy naukę tańca dla dzieci klas O-I-III; IV-VI oraz kursy tańca towarzyskiego dla dorosłych na różnych poziomach zaawansowania.

W Centrum Tańca M.I. pracuje wykwalifikowana kadra nauczycieli, instruktorów i trenerów tańca, absolwentów wyższych uczelni w Krakowie.
Każdy z instruktorów ma własne doświadczenia taneczne, posiada mistrzowską klasę taneczną, jest wychowankiem Klubu „PLĄS” oraz posiada dyplom ukończenia kursu kwalifikacyjnego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki z wyróżnieniem.
To grupa profesjonalnych, cierpliwych i bardzo zaangażowanych ludzi dla których praca jest wieloletnią pasją do tańca oraz sposobem na życie.

Nasza kadra instruktorów to również GRUPA ANIMATORÓW organizująca bardzo ciekawe zabawy: Andrzejki, Mikołajki, Karnawał, imprezy okolicznościowe.
W ich towarzystwie nikt się nie nudzi!

Nauczyciele-instruktorzy pracują według programu autorskiego p. Małgorzaty Igielskiej.
Program dotyczy nauki tańca towarzyskiego oraz rekrutacji do sportu tanecznego w nauczaniu początkowym.
Ponadto Centrum Tańca M.I. współpracuje z instruktorami technik tanecznych: Hip-Hop, Jazz, Modern Jazz, Latino, Zumba oraz Salsa.

Pracujemy w małych grupach co jest podstawą skutecznej nauki. W naszej szkole tańca panuje przyjazna atmosfera.
Dla osób chcących pracować indywidualnie mamy lekcje tylko z instruktorem a dla narzeczonych przygotowanie do ich pierwszego i najważniejszego występu.

Wychodząc na wprost potrzebom naszych słuchaczy zapraszamy na lekcje tańca dla seniorów 60+ , chcemy aby nasza szkoła stała się miejscem przychylnym każdemu.

NASZYM CELEM JEST TANIEC ROZUMIANY JAKO ZABAWA, REKREACJA, WYCHOWANIE I EDUKACJA. CHCEMY SPEŁNIAĆ WASZE MARZENIA.

Szukajcie nas na też facebooku: www.facebook.com/pages/Centrum-Tańca

WYNAJEM SALI TANECZNEJ

Sala o powierzchni 60 m 2, wysokość pomieszczenia 3 m. 20 cm., jedna ściana pokryta lustrami, ogrzewanie elektryczne, podłoga pokryta parkietem. Istnieje możliwość parkowania w podwórku bez wykupywania biletu z parkomatu. 5 min. do Galerii Kazimierz, 10 min. na krakowski Kazimierz, 15 min. do Rynku Krakowskiego. W celu rezerwacji sali prosimy o telefon pod numer 507 011 717.
W sprawie kosztów prosimy o zapoznanie się z cennikiem.