Wydarzenia

2013-12-06: MIKOŁAJKI 2013

6 grudnia 2013 r. tj. piątek o godz. 17.30 zapraszamy dzieci wraz z Rodzicami na spotkanie z MIKOŁAJEM, liczymy na przybycie wszystkich dzieci wraz z rodzeństwem. Życzymy udanej zabawy.

Małgorzata Igielska


2013-11-29: ANDRZEJKI 2013

 

W magiczny Andrzejkowy wieczór zaprosiliśmy najmłodsze dzieci.
Atmosfera czarów, magi i wróżb wciągnęła wszystkich dorosłych.
Mamy nadzieję że to będzie dobra zabawa… Przygotowania trwają.

zaproszenie

Małgorzata Igielska


2013-08-17: OBÓZ TANECZNY – HUCISKO 2013

 

Hucisko to wspaniałe miejsce do wypoczynku i intensywnej pracy. Ośrodek Wczasowy „Orle Gniazdo” zapewnił nam wszelkie możliwe warunki do pracy i relaksu. Tegoroczny obóz był szczególny:
tancerze Akademii Małolata przeszli „chrzest taneczny” i weszli do prawdziwego świata tańca sportowego, gościliśmy tancerzy Krakowskiego Teatru Tańca, dodatkowo na terenie ośrodka przebywali uczestnicy sportowego obozu integracyjnego ze Śląska. Dla każdego było miejsce do treningów i pracy twórczej. Czasami spotykaliśmy się na wspólnej zabawie która była świetnym wypoczynkiem. Trenerzy, opiekunowie wykonali ogromną pracę za co im i sobie bardzo dziękuję. Pozdrawiam dzieci kolonijne które zaczarowały swoim pokazem tanecznym Rodziców. Już nie mogę doczekać się spotkania z Wami na następnym wyjeździe 🙂

 

Małgorzata Igielska


2013-07-15: szkolna kolonia letnia MORSKO 2013

 

Lipiec, słońce, basen, radość, gry i zabawy, konkursy oraz ciekawe wycieczki to słowa które charakteryzują wyjazd do Morska na szkolną kolonię letnią. Dzieci nie było dużo natomiast wrażeń
i przygód całkiem sporo. Ani dzieci ani wychowawcy ni nudzili się, szefowa koloni zadbała o to.
Codziennie działo się coś nowego, nawet jak się komuś nie chciało to zaraz się chciało. Wyjechaliśmy z koloni z dużą ilością wspomnień, podarunków oraz pamiątek. dziękujemy p.Reginie, p. Joli, p.Rogerowi i p. Małgosi,

Kamil


2013-01-19: XXXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Mariana Wieczystego”

 

Turniej O Puchar Mariana Wieczystego jest bardzo nietypowy, inny regulamin sprawia że człowiek dopiero po pewnym czasie zaczyna się orientować o co chodzi. Jednak to bardzo dobre że można tańczyć finał n.p. w tańcach latynoamerykańskich a w tańcach standardowych nie. Tak było w naszym przypadku. Gala finałowa, ilość par i atmosfera jaka wokół panuje sprawia że czuliśmy się szczególnie, stanąć na podjum na takim turnieju to jest coś! szczególnie że w każdej kategorii jest po 60-70 par. Bardzo się cieszyliśmy gdy zostaliśmy wyczytani do finału a potem okazało się że wygraliśmy, niestety brakło finału w standardzie… w następnym roku bardziej się postaramy.
Gratulujemy Maksowi i Justynie finału i zmiany klasy na wyższą.

Kamil Nowak


2013-01-05: MINI PLĄS 2013

 

Pierwszy turniej tańca roku 2013, dobrze to brzmi, niestety termin przed Pucharem Mariana Wieczystego spowodował małą liczbę uczestników. Jako organizatorzy poradziliśmy sobie z tym faktem. Impreza była mała lecz ze znakomitą atmosferą. Publiczność, występy tancerzy i niezawodny konferansjer p. Jarosław Całka (były wychowanek Klubu) bawili się świetnie.
Dziękuję niezawodnym Rodzicom Klubu PLĄS, młodzieży oraz pracownikom XI L.O. za pomoc przy organizacji turnieju. Zapraszam za rok.

Małgorzata Igielska